| anonim_4396 a întrebat:

Am un vw passat,l-am luat de curand, E vreo problema daca are discurile de pe spate partial ruginite si sabotii tociti(mai ating decat jumatate in partea de jos)?

4 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Binenteles ca e problema.ti se pot bloca rotile.trebuie schimbati sabotii, daca tii la siguranta ta.

| Americanlife a răspuns:

Nu as crede dar eu zic sa schimbi sabotii si sa cureti eventual discu de rugina

| Adyy98 a răspuns (pentru Americanlife):

Dar e normal sa atinga(putin)sabotii de discuri in timpul mersului?

| thegeaba a răspuns:

Nu poti avea si discuri si saboti pe spate. Ori una, ori alta. Hotarasta-te...
N-are nimic daca discurile sunt ruginite, daca sabotii sunt tociti trebuie umblat la ei.