| BikeNo a întrebat:

are cineva idee daca fetele de usi de la BMW E36 Compact se potrivesc si pe Coupe? a mai facut cineva asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, fiecare model are masurile lui si nu se potrivesc una cu cealalata.

Coupe-ul de exemplu, are usile mai lungi decat BMW E36, pentru ca-i o masina sport, in 2 usi.

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun, difera usile si la acelasi model de masina, daca au ani diferiti de fabricatie, pentru ca in fiecare an apar modificari de design.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu se potrivesc fiecare model este diferit plus de asta sufera niste modificar pe parcusu anilor si imbunatatiri mici retusurilaughing mai simplu este sa cauti la dezmembrari sau de la propietari care se ocipa cu dezmembrari https://dezma-auto.ro/......ategoriile sper ca ti-am fosr defolos.

| BikeNo explică:

Stiam ca dupa cabrio pe coupe merg cele de pe fata, ma gandeam ca daca e tot 2 usi ar merge.
Referitor la ce ai spus tu jimmy 01, pentru coupe/cabrio un set de 4 fete este undeva la 1000 lei in stare buna si pentru un compact este undeva la 250 lei setul.Intelegi de ce as fi optat pentru cele de compact?
Oricum multumesc pentru raspunsuri.