| Silvius12 a întrebat:

Are cineva idee daca se potrivesc piesele de pe un citroen c4 hatchback pe coupe? Ma refer la parti de caroserie, aripa, spoiler etc! + turometru de bord!
Multumesc

1 răspuns:
| Ivancic09 a răspuns:

Salut, spoilere-le din cate stiu eu si turometrul de bord se potrivesc dar aripile nu prea le poti potrivi pentru ca coupe-ul e diferit fata de hatchback! Prima diferenta e ca una are 4 usi iar cealalata are doar 2 usi si acolo apare problema cu dimensiunile pieselor exterioare!