| nllbia99 a întrebat:

as dori sa întreb, care merita sa o cumperi la mana a doua, Opel astra k sau vw golf 7 2014, vreau avantaje și dezavantaje.

2 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Golf 7, clar. Nu se compara calitatea materialelor.

| Mefi a răspuns:

Pai depinde care iti place care arata ami bine sa te uiti la ele atent si aduci pe cineva priceput in asta sa iti zica daca are urme de rugina si chestii din astea sa nu te fraiereasca la kilometraj. Daca ar fi sa aleg eu as alege golful 7 Pt ca imi place cum arata si consuma destul de putin si vw sunt masini care au o perioada de viata mai lunga, nu pot sa zic ca opelurile sunt rele dar eu as alege vw ul happy
Sper ca te am ajutat