| IonutAlexandru199723 a întrebat:

as dori sa stiu si eu daca este posibil sa imi bag comenzi pe volan. Recent am achizitionat un bmw e46(cazanu) din 2003, iar volanul are butoanele dar nu functioneaza si as vrea sa le fac. Este vreo posibilitate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebe desfacut si verificat tu nu stii dar un mecanic da platesti

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic butoanele de pe volan, daca nu au motorasele si aparatura electronica care se leaga la acele butoane.
Nu poti pune elice la tractor, cu alte cuvinte, ca nu va zbura niciodata.
Cumpaar-ti o masina mai noua, care are acele functii.