| fortzalimma7 a întrebat:

Salut TPU! Am achiziționat un volan de gaming compatibil pc/ps4. Eu as vrea sa-i schimb volanul cu unul sport(știți voi la ce ma refer)...
Daca scot volanul original e posibil sa rup ceva fire sau butoane?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu o sa mearga. Volanul cu care a venit e facut special ca sa mearga cu baza si plin de cabluri. Daca tu il scoti si pui volan de dacie logan poti invarti de ala nou cat vrei ca nu se intampla nimic.