| LorenzoLoL a întrebat:

As vrea sa imi cumpar si eu o masina si nu prea stiu ce sa cumpar.....as vrea sa fie diesel beelona, hatchpach...si pretul pana pe la 4000€. Variate exista dar vreau sa stiu asa cateva exemple de masini mai fiabile... si nu prea scump de intretinut.

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La banii astia ar merge o Skoda Octavia 1 cu configuratia 1.9 TDI. E best buy.

| aaaaa_8179 a răspuns:

Ti-as recomanda un golf 4, motor de 1.9... sunt usor de intretinut si piese ieftine, bafta!

| Modo2102 a răspuns:

Golf 4 sau skoda octavia✌️

| LorenzoLoL explică:

Am c-am gresit m-ai sus cand m-am exprimat...'berlina'