| Daniel_Marica_1998 a întrebat:

aș vrea sa îmi cumpăr un tub de bass.dar m.am gândit să-mi pun o boxa de la mine din camera.și nu știu daca merge sa o pun va arat și o poza cu ea https://imageshack.us/my/images dacă se poate pune va rog să-mi ziceți și ce îmi trebuie sa mai cumpăr pentru a o monta ...mulțumesc anticipat.happy

Răspuns Câştigător
| Baeatul a răspuns:

Vezi Daca Ai Boxa Basss Boxa Medie si Inalte Plus Du-te la un Tamplar sati Faca Carcasa unde sa Pui Boxa Basss Boxa Media si Inaltele Mai iti Trebue si un Stiker Ca sa Le Legi si de la Stikrul Acela unde Sunt Firele de la Boxe iti Cuplezi Boxa la un Amplificator de Marima Boxei cele mai mari W

| Daniel_Marica_1998 explică (pentru Baeatul):

Nu pot sa o lege la un amplificator fără sa umblu la ea?

1 răspuns: