| anonim_4396 a întrebat:

SAlut!
Vreau sa va arat o poza cu mine si cu o frizura si as vrea sa stiu daca imi sta bine. :|
http://imageshack.us/photo/my-images/94/ssssspu.jpg/
Acuma parul e scurt dar il las sa cresca lung!
Uitati-va la poza!
Dau funda!
Chiar am nevoie de ajutor vreau sa stiu daca imi sta bine!

5 răspunsuri:
| R0011 a răspuns:

Iooi. Sincer acum nu te supara, dar nu te avantajeaza deloc. Esti tanar, de ce iti lasi parul ala lipit de cap, pe gat, ca batraneii aia cand si.l mai da si cu un pieptene ceva. So, nu. Mie nu imi place. Dar gusturile nu se discuta! Deci fa ce crezi.
Pa pa.happy

| Bulinepink a răspuns:

Arata putin cam ciudat.
Tu esti tanar, freza e a bunicului meu straight face. Mie personal nu-mi place nu te avantajeaza deloc. Arati foarte matur.

| Maxxxx a răspuns (pentru Bulinepink):

Eu astept sa imi creasca parul mai mare ca sa fie genul lui
Skrillex!

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Maxxxx):

:-l vreau sa te vad si eu.

| Bulinepink a răspuns (pentru Maxxxx):

Superrbatting eyelashes :*