| mtrix a întrebat:

Salut TPU,
As vrea sa imi iau o masina de teren si nu prea le am in domeniul auto, de preferat una cu lada in spate mi-ati putea recomanda cateva modele?
Bugetul ar fi in jur de 3500 euro.
Multumesc anticipat!
Dau funda

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Cand am citit intrebarea ta mi-a venit un singur model in gand, si anume Mitsubishi L200.
Acum ce e drept, avand in vedere bugetul tau cel mai probabil va trebui sa te multumesti cu unul cu volan pe dreapta, dar avand in vedere ca vrei una de teren ma gandesc ca nu prea ai tu de facut mari depasiri cu ea, deci, s-ar putea sa fie exact ce cauti.
Acum depinde, alte modele in bugetul tau si sa zicem cu un an rezonabil de fabricatie sunt destul de rare.