| slalomprintrecretini a întrebat:

as vrea sa imi iau o masina sedan cu un consum mic, an mai nou, taxe mai mici si pret pana la 4000 e.
Ce pareri aveti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In 4000E mai bine te reprofilezi la u n hatchback. Spe exemplu un vw Polo decent gasesti in 4000E

| Maioru a răspuns:

Optiuni sunt destule:wv golf,polo,skoda octavia, fabia, opel corsa, astra, ford focus.

| zaratu a răspuns:

E foarte bine

| Adikis a răspuns:

Taxe mai mici ai la benzina, pe cand consum mai redus la diesel, poti incerca cu un passat b5 1.9 tdi, consuma in jur de 6, maxim 7 in oras si trage destul de bine si bineinteles e rezistenta, fiind calitate nemteasca, iti spun asta din proprie experienta

| slalomprintrecretini explică (pentru Adikis):

Am auzit ca masina buna este si Octavia 2004 1.9 TDI

| KrokoKing a răspuns:

Am o singura intrebare.
Cine ti-a dat tie permisu cand nici sa scrii nu esti in stare? Cred ca e cea mai cretina formulare a undei intrebari pe care am vazut-o vreodata.

| slalomprintrecretini explică (pentru KrokoKing):

Ce ti se pare gresit la intrebarea de mai sus?

| slalomprintrecretini explică (pentru KrokoKing):

Ce ti se pare gresit la intrebarea de mai sus?
Vad ca tu nu sti sa scrii.