| BeBeRHv a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu sfaturi/pareri in legatura sa achizitionez o masina SH
Fac multi km majoritatea in oras.
Si as dori mai mult o masina diesel dar si sa o pot intretine ( piese etc.)
Daca aveti si idei de benzina va ascult
Multumesc!

1 răspuns:
| Stoica_Gabi_1988 a răspuns:

In oras este buna orice masina mica pentru ca te poti strecura ( ex opel corsa, Smart ) si nu necesita foarte multi bani la reparatii, piesele le gasesti aproape oriunde la un pret destul de mic si au o autonomie destul de buna, daca doresti ceva mai mare si usor de ingrijit poti cumpara un opel vektra sau un Volkswagen passat