| alexuzuyo a întrebat:

Ce pareri aveti despre Samsung galaxy s3 as dori sa il achizitionez dati-mi niste sfaturi nu prea stiu nimic despre el

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Un telefon nu se rezuma doar la cat de bine merg jocurile, mai sunt si altele ecranul cat de bun este (mai mare nu = mai bun, dar asta nu se aplica si la S3), sa aiba o camera buna (S3 are) si altele

Eu ti-as recomanda sa iti iei un HTC One X, specificatii aproape identice cu S3 si in plus arata mai frumos, nu este facut dintr-un plastic ieftine si os-ul este mai optimizat pe HTC cu hardware-ul lui decat S3. Si in plus, folosesc smartphone-uri HTC de ceva vreme (tata are un Desire HD, si cunoste multe persoane tot cu HTC-uri) si sunt mult mai fiabile decat Samsung-urile din cate am observat, vreau doar sa spun ca nu prea se blocheaza.

2 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Samsung`ul face greseala ca pune tampitul ala de TouchWiz pe telefoane, nu ca HTC. dar s3 e un pas inainte, mai ales TouchWiz-ul, nu are lag, camera buna si cel mai bun software la ora actuala. il recomand

| Manowar a răspuns:

Se misca super bine, adica m-am jucat si pe el si pe 4s, dar s3 e mult mai bun, ecranul e mare si vezi foarte bine ...recomand!

| introduaicinumele a răspuns (pentru Manowar):

Un telefon nu se rezuma doar la cat de bine merg jocurile, mai sunt si altele ecranul cat de bun este (mai mare nu = mai bun, dar asta nu se aplica si la S3), sa aiba o camera buna (S3 are) si altele

Eu ti-as recomanda sa iti iei un HTC One X, specificatii aproape identice cu S3 si in plus arata mai frumos, nu este facut dintr-un plastic ieftine si os-ul este mai optimizat pe HTC cu hardware-ul lui decat S3. Si in plus, folosesc smartphone-uri HTC de ceva vreme (tata are un Desire HD, si cunoste multe persoane tot cu HTC-uri) si sunt mult mai fiabile decat Samsung-urile din cate am observat, vreau doar sa spun ca nu prea se blocheaza.