| KingMojo a întrebat:

As vrea sa stiu parerea despre un Mercedes e200, 136 CP din 2007. E fiabil sau e stricacios?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mi-aș lua Mercedes din 2007

| bogdan13513513 a răspuns:

Salut! Am fost eu deținător de Mercedes w211 e200 136 CP din 2007. Din punctul meu de vedere e cea mai buna mașină pe care ți-o poți cumpăra e elegantă, fâșneață, ușoară, are un consum bun, personal nu am avut niciodată vreo problemă cu ea, pararea mea că este foarte fiabilă!
"Motorul diesel cu patru cilindri, cu o capacitate de numai 2, 1 litri, s-a descurcat surprinzător de bine cu un automobil mare şi greu, astfel că împreună cu transmisia automată (dotare opţională) au lăsat o impresie pozitivă asupra ansamblului. De lăudat au fost confortul deosebit pe timpul călătoriei şi consumul moderat (media în test 6, 8 l/100 km)"