| NeedForSpeed2013 a întrebat:

As vrea un atv (orice doar chinezarie NU) pana in 300cc second.Cam cat m-ar costa(cel mai bun pret)

2 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Alege CF Moto sunt chinezesti dar o duc bine un prieten si-a luat unul nou cu 6000 si merge foarte bine

| Vlad_Prodan_1992 a răspuns:

Depinde la ce vrei sa-l folosesti, cati ani sa aiba, cati km sa aiba motorul. Daca vrei pentru offroad, poti sa-ti iei unul fara acte, nu se inmatriculeaza, cred ca-ti gasesti la 800-1000 de euro pe www.Bikeshop.ro. Situatia se schimba un pic daca vrei unul pentru circulat pe strada, pretul ar creste cu 1000 de euro. Trebuie sa te gandesti si la un model, pentru ca fiecare are avantaje si dezavantaje...succes in alegerea modelului potrivit!