| BroAlyn a întrebat:

Astăzi 2.11. 2019, am dat orașul, stiti cumva dacă a doua zi pot ridica permisul de la drpciv? (sunt din Jud. Ilfov)

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Daca e vorba de DRPCIV Bucuresti (si Ilfov ca sunt in aceeasi cladire) nu... Il vor trimite prin posta. Daca te duci
sa il ridici personal iti vor spune ca nu se poate si sa astepti sa vina acasa.

| BroAlyn explică (pentru danutzu96):

Am înțeles. Îți mulțumesc frumos

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vineri cel mai devreme poti sa il ridici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Suntem în 20.11. 2019. Sau greșesc eu?

| GouDidodino a răspuns:

Nu-l poti lua a 2-a zi. După ce ai terminat traseul, nu ti-a spus polițistul cand sa te duci după el să-l ridici? Durează 3, 4 zile de obicei

| BroAlyn explică (pentru GouDidodino):

Nu mi-a spus nimic.

| frum a răspuns:

Nu bag mana in foc dar zic ca e cam imposibil. Stiu ca ti-l trimite acasa cam intr-o saptamana.