| Damon217 a întrebat:

Cam cat ar costa sa schimb volanul de pe dreapta pe stanga al unui Bmw seria 6 din 2010?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

1000 - 1500€ nu merita. Oricat de bun ar fi mecanicul ceva tot iese naspa. Fie in timp sau dupa o scurta durata dupa ce a fost realizata manopera. Din pacate germanii cer multi bani pe masiniile folosite dar poti gasi alta similara de acolo. Sau o lasi cu volan pe dreapta doar pe nationalele noastre nu ai cum sa depasesti pana nu se fac 2 benzi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiind o masina mai scumpa si mai greu de gasit pentru piesele de care ai nevoie eu zic ca macar 2000euro

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La lucrarile astea, fara 2000e pentru manopera, nu se uita nimeni la tine. Iar piesele ce trebuie inlocuite sar si ele de 1500e.
La RAR ai nevoie de factura pe modificare, de la un service autorizat in aceste conversii RHD-LHD.

| Frank51 a răspuns:

Daca macar ti-ai imagina ce presupune asta, cred ca renuntai la idee inainte sa pui intrebarea.