| Cristian7991 a întrebat:

ce credeti ca ar fi mai buna si ar fi totodata mai frumoasa si la aspect pentru ca daca stam sa ne gandim si aspectul conteaza cand e vorba de masini. Mercedes-Benz S500 benzinara, BMW 745 benzina sau un VW Touareg 5000 motorina stiu ca VW nu are ce cauta da astea imi plac si stiu ca intretinerea este scumpa la BMW si MB da masinile acestea imi plac si nu pot sa ma hotarasc. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Patty03 a răspuns:

Fara discutie BMW 745... Si faza aia cu ''consuma mult'' te inseli. Crede-ma, in scurt timp am sa dau pentru. permis si tatal meu are una d`asta. M-a invatat tot ce e posibil despre ea si daca mergi constant la drum intins... si cu 180 la ora nu consuma mai mult de 7l. Eu cred ca 7 l nu sunt multi avand in vedere ca este vorba de un BMW :*
I-ati BMW >big grin

6 răspunsuri:
| Brigyte a răspuns:

Eu zic BMW 745..chiar daca sunt fata eu zic ca este cea mai potrivita si frumoasa happy

| Cristian7991 explică (pentru Patty03):

Ai dreptate 7l nu e foarte mult mai ales ca esti in BMW. Ms frumos din ce an il are?

| Patty03 a răspuns (pentru Cristian7991):

Ehh... nu e nu-stiu-ce e din 2000, dar arata super si merge ca la carte. Iti recomand sa-ti iei un bmw. Bmw-u` tot Bmw ramane. Mie una imi place si abia astept sa o pot conduce... :X
Daca te referi la anul din care o are. pai am luat-o de la un tip din Germania in 2010 dar se vede ca a fost ingrijita. Cand a adus-o era in stare impecabila chiar daca avea peste 10 ani. Anul ei de fabricatie insa e 2000.

| Cristian7991 explică:

Scuze am uitat anul MB din 2000 - 2002, Touaregu din 2003 - 2004 si BMW din 2002 - 2004

| Ghost13 a răspuns:

Unde ai vazut Mercedes S500 din 2000?

| Cristian7991 explică (pentru Ghost13):

Modelu nu am spus ca masina e din 2000 oricum nu mai conteaza fiindca mi-am luat BMW si e jmecherie