| Vali215 a întrebat:

Salut TPU! Ce credeti despre masina Chevrolet Cruze pe benzina cu motorul 1.6?

7 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Mă încânta și pe mine, dar am văzut pe diferite forumuri in care multi spuneau că-s stricăcioase, iar motoarele sunt prea mici pentru caroseria lor (sunt destul de grele).

| Vali215 explică (pentru BuLaNNNeL):

Am vazut si eu asta, poate cea cu motorul 1.8 e mai ok. Masina e superba si destul de ieftina, dar daca nu e deloc fiabila n-are rost sa o cumperi.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Vali215):

Nu mă pricep absolut deloc pe partea de mecanica, nu mă pronunț. Personal, voi merge pe ceva japoneze. Am înțeles că ar fi cele mai "nemuritoare". Dar nici de aici n-am vreo marcă favorita.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Apai din ce am citit, e un Astra J putin mai ieftin mecanic vorbind. Dupa mine nu e nici stralucit dar nici rau. Daca prinzi unul intretinut la pret ok si nu ai mari pretentii, zic ca e o masina ok.

| Den1sa a răspuns:

Draguta, dar chevrolet corvette c1 1962 e superba : )

| Vali215 explică (pentru Den1sa):

Si ieftina

| Den1sa a răspuns (pentru Vali215):

Fiecare cu posibilitatile lui, daca imi permit sa-mi iau in fiecare luna cate o masina nu mai tin cont de pret : )