| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre BMW 320d Efficient Dynamics Edition? (Vreau doar pareri despre aceasta masina pentru ca nu prea cunosc acest model)

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

Extraordinar de economica, vioaie si destul de fiabila.Materialele interioare sunt putin sub cele din a4 daca vorbim de varianta cu piele si alte lucruri insa nu simti o diferenta in standard.E precisa ca un ceas si sufiecient de confortabila.Nu extraordinar de silentioasa insa.