| Asdfasdefta a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile nascute in zodia fecioara? Nu vreau pareri de la fecioare ci de la cei care cunosc big grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Emotive, indecise, spontane, sensibile, timide in preajma oamenilor noi. Marea majoritate din cate cunosc au aceste trasaturi, dar e doar o intamplare ca au ele in comun aceste lucruri, nu cred neaparat in zodii.

5 răspunsuri:
| Bylok a răspuns:

Una din prietenele mele este fecioara big grin este o fata foarte responsabila, punctuala, dar foarte sensibila. Este o buna prietena si iubeste foarte mult animalele big grin In acelasi timp este foarte pretentiosa nu lasa niciun baiat sa se apropie de ea...as putea spune ca il asteapta pe "Fat-frumos" straight face Hmm...pot zice ca este putin extravaganta si adora bijuteriile de toate felurile big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună seara dar de ce contează zodia?

| rutanklan a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cum adica ce conteaza? Nu ai auzit dedestin, predictii, previziuni, comportament, astre si alte baliverne de aleA?