| Cristian7991 a întrebat:

ce parere aveti de un Chrysler Sebring Cabrio cu motor de 2.0 benzinara 141 cp, iar ca optiuni are decapotare electrica, geamuri electrice, A/C si oglinzi electrice. Pretul este de 4000 neg. Am gasit-o si sunt in cautare de o masina cabrio pentru a o face cadou fratelui meu. Nu stiu cum sunt ca masini daca se cauta daca in caz vrea sa o vanda. Ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Sunt de parere ca consuma mult si intretinerea e greoaie din lipsa de piese.

| critikl a răspuns:

Nu stiu nu prea imi place cum suna 2. 0cmc 141cp benzina e cam puturos, eu zic sa optezi pentru masini Europene si Japoneze scapi de grija pieselor