| Damon217 a întrebat:

Ce parere aveti de VW Touareg 2014? Ati alege anul acesta sau unul mai vechi? Mai multe detalii si pareri. Multumesc!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici una nici alta, cine stie prin ce maini a trecut masina. Loganu e ieftin si nou pentru romanii care nu isi permit o masina noua de 15.000€

| sierra1 a răspuns:

"Touareg 2014? Ati alege anul acesta sau unul mai vechi? Mai multe detalii"

nu e nevoie de detalii - ce e mai vechi e mai uzat (de regulă) sunt banii tăi in joc, de ce nu unul mai nou?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie mi se pare neinteresant Touareg.
As merge pe oricare alt SUV.

| Damon217 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ca de exemplu?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Damon217):

Volvo XC90 sau XC60, Toyote, Mitsubishi, etc.
Si Jeep Grand Cherokee e foarte misto.
Sau daca ramanem la ideea de strada, un X5, Mazda CX...