| Patrick20061997 a întrebat:

Salut TPU, cer și eu o părere și o informație despre un renault koleos 2018. 2.0 cum vi se par mașinile?

1 răspuns:
| 6Radu5 a răspuns:

E o masina mare, spatioasa, comfortabila, numai buna de familie sau pentru excursii lungi si din ce am inteles consuma putin.Eu unul in pretul acesta mi-as lua alta masina dar pentru o persoana cu familie care mai are ceva de carat sau care calatoreste mult e numai buna.Nu imi place motorizarea, incapea un motor mai mare dar asta este, parca este si varianta de 2.5 da vad ca face fata.Am vazut niste rusi care au bagat-o pe offroad intr-o mlastina si nu s-a prea blocat deloc. Poti alege si un Volvo xc90/xc60 mai vechi, nu chiar 2020 si acolo mergi si pe siguranta si pe putere, in rest este decizia ta.