| black34white a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum se numeste smecheria asta. chiar nu am habar si daca e valabila in Romania. ceea ce nu cred. https://www.facebook.com/......744861505/

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

E un pigment de vopsea. Pentru asa ceva ai nevoie de 2 staturi de vopsea. Vopseaua de baza graf-ul respectiv si inca o vopsea+pigment. Cand e o diferenta de temeratura pigmentul face transparent stratul2 astfel ramanand vizibil stratul 1(graful)."thermochrmoic pigment" se numeste

| black34white explică (pentru AgathaRo):

Cam cat crezi ca m-ar ajunge smecheria asta? Asa. aproximativ.

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Hidrotransfer şi sunt mulţi care se ocupă cu asta şi în România, dar până acum am văzut doar în bazin.