| Dey64dey a întrebat:

cine mi-ar putea spune ceva metode de a porni un scuter la rece mai usor, la automat

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Simplu bagi o siringa, de benzina in gaura, de l unde e bujia si dai 3 peda multe metode, de ce numi lasi mesaj pe Facebook, si vb, si te ajut.

| ririsa a răspuns:

Cam greu de realizat ceea ce vrei tu sa faci, oricum, eu sugerez sa il tii peste noapte undeva ferit de frig sau acoperit cu o patura sau ceva material. eventual sa il pornesti cateva minute cu o seara inainte.