| raimy99 a întrebat:

Problema e ca, eu am un stick usb de 4gb in format FAT32 si il tin pentru muzica la masina, dar nu inteleg de ce atunci cand copiez melodii pe el, unele melodii nu le citeste, adica, daca le dau play din stick nu merg, daca le dau play de pe desktop merg. Si bineinteles ca nici la masina nu le citeste. Am mai avut un stick de 8gb care imi citea tot, dar asta nu inteleg de ce nu imi citeste. Daca ma puteti ajuta intr-un fel, va rog.
Imi cer scuze daca am gresit categoria

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Formeaza in ntfs

| flixbuster a răspuns:

Uita-te la numele melodiilor care nu merg. Vezi daca au caractere speciale prin nume sau nume prea lungi - scurteaza numele si foloseste doar litere a-z A-Z si cifre 0-9.

Răspuns utilizator avertizat
| theforceofgood a răspuns:

Vezi în ce format audio sunt fisiereke audio de pe stick şi verifică ce formate audio citeşte casetofonul de la maşină. Ai putea eventual să le converteşti çu ajutorul unui program de-l poți găşi şi în variantă gratuită pe internet.
Baftă!