| glontz54 a întrebat:

deci...am vazut in magazin un "aparat" in care pot sa bag un stick sau un card de memorie cu muzica. si il conectez la masina. cum se numeste? nu stiu cum sa il cer la magazinlaughing

Răspuns Câştigător
| BAIATUL a răspuns:

Cred ca se numeste "modulator auto" dar nu sunt sigur.Stiu despre ce vorbesti in el poti sa bagi stic sau un cad de memorie cu adaptor.Si in masina se baga in locurl brichetei auto.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Modulator auto. Necesita player auto cu radio.

| glontz54 explică (pentru Salontanul):

Acum cateva zile unu mi-a rupt antena o sa mearga fara antena?

| Salontanul a răspuns (pentru glontz54):

Da. Se transmite prin antena interioara a aparatului.

| glontz54 explică (pentru Salontanul):

Mersibig grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.

| glontz54 explică (pentru Salontanul):

Frate dau funda cui vreau! oricum mersi pentru raspunsuri, dar cred ca stiam si eu sa dau funda si fara sa ma anunte cineva. si nu am fost bolnav, ci doar ocupatwinking sa nu te m-ai ingrijorezi

| Salontanul a răspuns (pentru glontz54):

Aaaaaaa. Esti numai nesimtit. M-am dumirit!

| glontz54 explică (pentru Salontanul):

Fiecare cu parerea luibig grin nu o sa ma cert cu tine pentru ca stiu ca nu am sa ajung la un punct comun cu tine! numai binehappy

| Salontanul a răspuns (pentru glontz54):

O sa-ti dau un ignore ca pe viitor sa nu-ti mai raspund.