| Marghidanu_Simona_1982 a întrebat:

cum imi pot conecta telefoul la masina cand vorbesc pe difuzor să se audă în boxe am un opel astra j ecoflex

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ai nevoie de un kit bluetooth maini libere, apesi receptorul verde si se aude fara sa folosesti mobilul, se gaseste in mariile centre comerciale sau in magazinele care vand anvelope si produse electronice pentru masina.

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

In primul rand ai nevoie de un CD player cu intrare auxiliara

| Maioru a răspuns:

Ai nevoie de un carkit care se monteaza foarte usor si-l poti cumpara de la magazinele de electronice sau diferite site-uri