| AlexXX58 a întrebat:

Salut TPU! Cum pot afla ce tip de monobloc trebuie sa imi cumpar pentru bicicleta mea? Precizez ca este un velors destul de ieftin si nu ii stiu modelul exact

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-o la un service, au ei piesa și o inlocuiesc ei. Fără bătăi de cap

| SuNaM a răspuns:

Îl dai jos de la pedala( bănuiesc că știi cum ) și apoi o să aibă o serie pe el. Te duci pe google și scrii monobloc și seria. Bingo, acum știi ce trebuie sa cumperi. Sau te duci la Decathlon și te rogi sa fie băiatul de la atelierul de biciclete acolo. In 10 minute ai plecat acasă cu piesa schimbata.