| Vlad0123 a întrebat:

As vrea sa cumpar o bicicleta velors enduro sau una dhs 2646(pentru detalii cautati pe google) si nu stiu la care sa ma decid.As cumpara-o pe prima, care are frana disc doar fata, spre deosebire de dhs ce are si pe spate. Dhs-ul mai are in plus schimbat-oarele shimano, iar velors are suspensie fata dubla, spre deosebire de cealalta ce o are simpla. M-as decide sa o iau pe cea velors din cauza pretului mai ieftin cu aproape 3mil fata de cealalta, dar nu stiu cat ma va tine. Dati-va si voi cu parerea(daca ati avut asa ceva)daca merita cumparata, sau sa iau dhs-ul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparatu acum 3 saptamani o VeloRs Enduro...ce sa spun?
arata trasnet,merge brici, am dus-o la un service, si are piese foarte bune...acum depinde si tu cum sa o tii.Sa stii ca o respect.Cat despre DHS, intr-adevar este rezistenta dar pretul deplorabil.Eu as zice sa iei Enduro!

3 răspunsuri:
| dodo1530 a răspuns:

Mie imi place dhs e mai fain.Depinde ce-ti place tie intreba si u un vanztor poate se pricepe mai bine.

| Vlad0123 explică:

Si eu am velors enduro.

| Toader_Claudiu_1996 a răspuns:

De regula DHS e mai bun ca Velors