| Florian20405 a întrebat:

dau funda garantat celor care imi dau niste site-uri auto din Suedia in afara de www.blockset.se (cu masini ceva mai ieftine dar dupa anul 2000).

2 răspunsuri:
| walkeR1 a răspuns:

Http://olx.ro/oferte/user/4tvV/ Site-ul e din Romania dar aici in linkul care ti l-am dat sunt masini din Suedia

| Florian20405 explică (pentru walkeR1):

Le stiu, tocmai de aceea am cerut un site exceptand blocket pentru a verifica daca preturile sunt reale sau pur si simplu e o fakureala sau o teapa.
Mersi de raspuns o sa mai astept cateva zile pentru un raspuns, daca nu iti voi da funda!