| xDani3lx a întrebat:

De curand am pus un pariu cu un prieten. Eu am spus ca nu este voie sa circuli cu atv-ul pe drumuri publice. El a spus ca este voie. Daca imi puteti da va rog un link unde scrie clar ca este interzis sa circuli cu atv-ul pe drumuri publice!

Multumesc

Dau funda pentru link!

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Bine inteles ca ai voie cu atv-ul pe drumuri publice, atat timp cat este inmatriculat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faina-i camasa! De unde ti-ai luat-o?

P.S. nu stiu daca ai voie cu ATV sau nu, mie mi-a placut camasa.

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

:)) Camasa este a lui Brad Pitt
http://www.myrelaxplace.com/wp-content/uploads/2007/05/brad_pitt_chest.jpg

P.S. Este o propunere pentru interzicerea circulatiei atv-lor pe drumuri publice, dupa cate stiu inca nu s-a aprobat.