| Comandocip a întrebat:

Salut TPU
De curand m-am apucat sa dau de permis pentru categoria b1.
Dupa ce am parcurs jumate din orele de curs..am obs ca nu am facut deloc mersul inapoi..sau parcarea..si m-am gandit sa intreb cand o sa facem..si el a raspuns ..ca pentru alea trebuie sa mai aduc bani, e normal? Adica nu trebuie sa ma invete tot ce imi poate pica la oras? ca doar din asta e scoala de soferi..ca sa invat

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Spune-i sa-ti dea banii inapoi sa te duci la alta scoala, daca nu e serios.

| AgathaRo a răspuns:

Parcarile se fac spre sfarsitul orelor de practica. 20+ ore

| Solo1st a răspuns:

Normal trebuie sa te invete el tot ce iti cere la examen fara sa mai dau in plus. Eu am dat acum 2 ani si asa era...si nu cred ca s-a schimbat.