| Ateistu a întrebat:

Școală de șoferi, la anul în vara dau de permis
Ce ma sfătuiți sa fac pana atuncea sa fac chestionare sa învăț legislația? De condus mai conduc cu tata pe drum de tara
La proba scrisa ce pasi trebuie urmati
Am auzit ca la oraș dacă te pica te da afara din mașină și te lasă pe acolo
Aștept sfaturile voastre orice sfat e bun venit

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te da afara din masina daca nu treci la traseu, te da jos de unde te-ai urcat cu ceilalti candidati, inveti pe e-drpciv.ro si o sa te obisnuiesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic ca de aia te inscrii la scoala. Acolo ai sa inveti tot ce ai nevoie

| andreea2039 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci chestionare pe www.pdc.ro
Este un site foarte bun, cunosc o persoana care a luat permisul datorita acestui site