| Skilline2012 a întrebat:

De curand m-am gandit sa achizitionez o noua bicicleta, pana acum am avut una de marimea 24 DHS ( http://www.dhsbike.ro/forum/discussion/5/promotie-bicicl ete/p1 ) si am fost foarte multumit de ea.

Acum vreau sa-mi iau tot un Mountain Bike cu suspensie fata/spate, schimbatoare/pinioane Shimano si frana pe disc.

*Mentionez ca nu vreau o bicicleta foarte scumpa care doar sa sparga gura lumii, vreau sa fie buna.

*Sa nu depaseasca 1. 000lei.

Intrebarea mea este ce biciclete mi-ati recomanda?

Funda celui mai bun raspuns. Ma bazez pe voi!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Conor, BH, megamo, merida