| M._Viorel_Lujeru_1995 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un Opel Astra G 1.6 8v din 2001 si as dori sa imi schimb becurile de pe plafon fata si spate si sa pun unele colorate (albastre). Imi puteti da si mie un site de unde pot sa imi comand? Eu caud de 2 ore si nu gasesc.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intra in orice magazin de piese auto si intreaba, s-ar putea sa aiba. Daca nu, daca ai un bazar prin apropiere, sigur gasesti. S-ar putea sa platesti chiar dublu, dar la cativa lei, ce mai conteaza... Mai bine le iei pe loc, decat sa stai dupa posta sau curier.

| M._Viorel_Lujeru_1995 explică:

Este w5w de 36 sau 39 mm sa stiu sigur

| PhDachiever a răspuns:

Ledshop.ro?
Tu cauti w5w de 36/39 mm, in caz ca nu stii ce cauti.