| Răzvan2k a întrebat:

de curând o sa îmi achiziționez un golf 4 sau 5, depinde în ce direcție ma duc pana la urma, dar nu știu ce sa aleg, benzina sau diesel. Nu prea ma interesează consumul, am mersul mai sportiv și îmi place ca să se simtă cum trage motorul. Sunt indecis în a alege benzina sau diesel-ul.

2 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

Golf 4 sunt mai bune. Indiferent de alegerea ta sa nu fie diesel. Daca te lasa in drum nu o sa ai bani s-o faci intretinere extrem de scumpa. Plus ca vor sa le scoata. Eu as alege golf 5.

| alexstefanmihaila21 a răspuns:

Eu iti sugerez un GOLF 4! chiar daca e m ai vechiut da ramane o masina foarte buns si frumoasa, si la interios si la exterior! fiecare cu parerea lui!