| 1999777999 a întrebat:

Salut TPU,de la cati ani poti conduce o trotineta cu motor,scuter, bicicleta cu motor?

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

12-ai dreptul sa stai in fata(la masina), in stanga
14-ai dreptul sa mergi pe bicicleta
16-ai voie sa folosesti scuterul, bicicleta cu motor si altele
18-ai dreptul sa stai in fata(la masina) in dreapata happy

| 1999777999 explică (pentru LineGuide):

Da,dar la 16 ani cand am voie sa folosesc scuterul...ce mai imi trebuie ...de ex imi trebuie permis?

| dany2696 a răspuns (pentru LineGuide):

La 18 ani poti sa stai in dreapta rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))00000

| LineGuide a răspuns (pentru dany2696):

Hm.da am incurcat...12-dreapta, 18-stanga...scz

4 răspunsuri:
| EllaEva a răspuns:

De la 16 ani si trebuie sa dai pentru carnet de scuterbatting eyelashes