| CipriiM23 a întrebat:

De unde pot sa descarc chestionar A si B pentru scoala de soferi; DAU FUNDA

3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Le faci online happy scrii pe google chestionare pentru scoala de soferi categoria

| Caddy1609 a răspuns:

Iti recomand la fel http://drpciv.ro,nu te apuca sa descarci aiurea, fa pe drpciv ca astea is officiale, o sa ti pice intrebariile identice ca pe site ul asta.

| Dina_Mihai_1991 a răspuns:

Intri pe google pe drpciv.ro si faci chestionare online sau pe incepator.ro... succes