| cristianu2001 a întrebat:

Salut TPU.
Dețin un golf v break, imi apare in bord ca am portiera de la șofer deschisa deși ea e închisă. Pe langa asta nu mai merg geamurile electrice, nici închiderea centralizata (dacă închid din cheie se incuie doar usa sofer).
Cel mai probabil are legătură cu faptul ca am spălat o azi, la - 3 grade, 'simptomele' apărând la 10 minute după.
Ideea e ca si a dat drumul dupa câteva minute, dar problema a revenit când m-am întors la masina.
Credeți ca s-a stricat ceva sau ar trebui sa aștept doar sa se încălzească putin?

1 răspuns:
| AlexGheo83 a răspuns:

Problema poate fi la cablajul dintre usa si caroserie - sa fie intrerupt - sau la calculatorul de confort de pe usa respectiva