| Petrisor_George_1987 a întrebat:

Salutare.
Am si eu o problema cu un vw golf IV 1.6 16v.
Problemele sunt urmatoarele:
1. De ceva vreme nu imi mai functioneaza inchiderea centralizata (tin sa precizez ca am cheie normal; nu briceag). Am observat urmatoarele anomalii: ledul care este in usa soferului numai functioneaza, usile trebuie sa le deschid si inchid doar cu cheie.
2. Geamurile electrice nici ele la randul lor numai functioneaza (tot in acelasi timp cand m.a lasat inchiderea centralizata).

Tin sa precizez ca am verificat blocul de sigurante in special siguranta 14 si totul este ok. Problema e ca imi functioneaza luminile din portiere, lumina de citire centrala si laterala. Buzz-erul de la lumini nu imi functionaza.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Probleme electrice