| gabipopescu93 a întrebat:

Dețin un renault symbol 1.5 dci. Problema care o am este la pompa de servo-direcție. A mers ok o perioadă, după care, când am ajuns în parcare, nu a mai funcționat brusc. Știe cineva, care ar putea fi cauza? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai tu zici si tot tu raspunzi?
Daca e pompa de servo trebuie inlocuita cu una noua, dar mai inante cere sfatul unui specialist poate este de la altceva... specialist fiind orice service autorizat reparatii auto multimarca.

1 răspuns:
| UzzY475 a răspuns:

Verifica sa nu se fi rupt cureaua de accesorii!