| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Am și eu o problema dacă se pricepe cineva. Dacă pompa servodirectie este dusa se poate pierde uleiul de servo? Pierd ulei de servo cam 10 mililitri la 24 ore. Jos sub mașina nu mi-l da, m-am gândit ca poate în mers. Nu mi-l da nici pe la casetă. Știu doar ca am un barait în pompa servo când iau total de volan. Daca pompa servo e dusa e posibil sa pierd uleiul? Mulțumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Daca pompa servo e dusa e posibil sa pierd uleiul?" poți pierde și dacă NU e dusă. Verifică racordurile, poate e vreunul cu probleme