| Neata_Marius_1994 a întrebat:

doresc sa cumpar un bmw 320d e90 buget maxim 6000 euro,momentan sunt in Germania, ce parere aveti cam cati km reali ar avea o masina la bani astea? Am sanse sa gasesc modelu asta de masina la bani astea?(stiu ca sunt c-am putini) Credeți ca e mai ok sa caut aici in Germania sau sa iau din romania? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sarcopt a răspuns:

Salut! Găseşti şi la bani ăştia, Km bănuiesc că peste 170.000. Ar fi bine dacă o iei din Germania (îmatrucularea cam sumpă, dar asta e). Foarte scumpă la întreținere dar bănuiesc că şti. Baftă

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lejer peste 250.000

| blAster85 a răspuns (pentru suntserios):

Reali chiar si mai mult.

| Celcareajuta a răspuns:

Ai grija ca motoarele N47 sunt problematice. La 177 de cai-am vazut ca poti sa ajungi chiar sa trebuiasca sa schimbi motorul....deci casca bine ochii.

| vladutciurea1995 a răspuns:

Da ai sanse... cumparo de acolo dar nu de la romani, turci etc... o cumperi doar de la german. Drum bun!