| AestheticPerf a întrebat:

Eu port XS la casca de motocicleta si as vrea sa mai i-au o casca pentru pasager, ce marime ar fi mai ok sa cumpar, un M sau un L sau poate XL, nu stiu cum sa ma gandesc in situatia asta, va rog ajutati-ma, FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Fii atent in grupul tau de prieteni cam cat de mare este diferenta intre capul lor si capul tau. Daca tu ai capul mult mai mic decat al lor, ia un L, daca e mai mic, dar aproape, ia un M.