| anonim_4396 a întrebat:

O mașina buna pentru a merge pe câmp cu ea? Mai mult pentru agricultura, pentru a ajunge la parcelele de teren cam de 3-4 ori pe luna fara sa îmi para rău de mașina, drumul e destul de prost, dacă nu și tir sau camioneta te cam doare sufletul sa te bagi cu o mașina normala, un sedan/hatchback, eu m-am gândit la un Land Rover Discovery din 2000-2002, dar sunt deschis la orice propunere, sa fie maxim pana in 3500€ in Germania

Răspuns Câştigător
| robert2007 a răspuns:

Eu zic ca o Suzuki Vitara model mai vechi e perfecta. E si ieftina si e mai buna la offroad ca cele noi

| anonim_4396 explică (pentru robert2007):

Vitara sau Grand Vitara te referi?

| robert2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.

4 răspunsuri:
| Razvan_Bogdan_1997 a răspuns:

Un mitsubishi pajero 2.5 sau 2.8 ar merge perfect pe drumuri de camp

| anonim_4396 explică (pentru Razvan_Bogdan_1997):

De asta ce zici? https://www.autoscout24.ro/......50040a2366 Eu zic ca îl lasă cam la 2500 și cât de cât arată bine și la interior