| Tehnologie a întrebat:

Gasesc in Germania un Wv Bora1.9 Tdi sau un Wv Golf 4 Break in 1800e din 2000, ceva bun?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.mobile.ro
Uita-te pe site-ul asta, sunt masini puse de nemti, site-ul e tradus pentru Romania. Daca gasesti masini impecabile pe la 300. 000km nu te speria, inca pot fi bune, si cam asta e kilometrajul minim pentru un diesel din 2000, rulat in Germania. Bisnitarii cumpara tot din astea, si le dau km inapoi pana pe la 180.000, ca sa le vanda mai usor.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu. O masina veche de 14 ani nu mai e buna, e un harb nenorocit. Si oricum, cu 1800 euro poti sa-ti iei cel mult o masina de cusut.

| Blamely a răspuns:

Nu știu în Germania, dar taică-miu a găsit în Austria, deci presupun că da - prețurile sunt asemănătoare în cele două țări.

| ElGreco21600 a răspuns:

Dude la mine in oras e o mafie care se ocupa cu furtul de masini din Germania si adusul lor in Romania. Am văzut un Opel Insigna nou nout pe care îl vindeau cu 6500 euro. Si mai am un prieten care si-a luat un Seat Leon din Germania, cu 2000 euro, folosita 4 ani, si arata impecabil. Cu siguranta o sa gasesti, mai ales daca stii unde sa cauti, daca stii ce zic.