| spinteca a întrebat:

Imi puteti spune asa aproximativ cat ar costa o asigurare auto, am 21 de ani si vreau sa-mi cumpar un opel astra 1.6, 1598 cmc euro 4, 2000-2002.

1 răspuns:
| M7Seven a răspuns:

Daca o iei pe numele tau te sparge.E posibil sa dai si 2000 de lei pe an.Ia pe numele mamei, tatalui sau cineva din familie care are peste 45-50 de ani, in functie de firma de asigurare poti sa dai si mai putin de 5-600 de lei pe an, diferenta este destul de mare