| al3utzu a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog care e diferenta dintre un daewoo cielo din 2007 si un daewoo cielo EXECUTIVE din 2007? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Criztian a răspuns:

Salut.stiu cate ceva despre cielo daewoo executiv pentru ca are tata! pai la executiv, ai geamuri electrice, portbagajul poti sa il deschizi din masina, ai aer conditionat, si cateva imunatatiri! dar e mai special ca daewoo cielo simplu,gandeste-te ca nu mai stai sa dai de manivela aia pana se deschide geamu, sau nu mai stai sa mori de frig in masina, ssau sa iesi afara dupa nevasta cand vrea sa bage ceva in portbagaj! fundita big grin

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Executivul are 16 valve si alimentare dubla: Benzina -GPL din fabrica. Acum ai aflat?

| sykygea a răspuns:

Mai pe scurt.cielo executive, e varianta full option.iar cielo simplu...e simplu.